Hakkımızda

Şans Emlak Bodrum Hakkımızda

BODRUMDAKİ ŞANSINIZ…

Şans Gayrimenkul, Bodrum Yarımadasında gayrimenkul ve arsa satışında uzmanlaşan, ruhsatlı, bağımsız idare edilen bir gayrimenkul acentesidir. Türkiye’nin güney batı Ege kıyısında bulunan Bodrum, Akdeniz ikliminin hakim olduğu yaz ayları ve ılıman kış mevsimi ile yazlık ev almayı ya da yeni, heyecan verici bir ülkeye taşınmayı düşünen kişiler için mükemmel bir konumdadır.

Misyonumuz uluslararası ve yerli müşterilerimize olağan dışı bir gayrimenkul tecrübesi sunmaktır. Şans Gayrimenkul olarak olağan dışı gayrimenkul tecrübesinin her bir müşterinin gereksinimlerine özel olarak uyarlanmış ve stres seviyesi mümkün olduğunca az olan bir tecrübe olduğuna inanıyoruz. Her bir müşterinin kendine has ihtiyaçlarını dinleyerek onlar için en mükemmel gayrimenkulü bulmak en birinci önceliğimizdir. Bol çeşit sunan portföyümüz makul fiyatlı dairelerden lüks villalara kadar geniş bir gayrimenkul yelpazesi içerir. Yarımadada çok az sayıda kalmış iyi konumdaki yerlerde inşaat için uygun arsalarımız da mevcuttur:

Bodrum’un Türkiye’nin en popüler yerlerinden biri olduğu su götürmez bir gerçektir. Son on yıl içerisinde hem Türklerin hem de burayı yeni evleri olarak benimsemek isteyen yabancıların akınına uğramıştır. Bu, tüm yarımadada gayrimenkul fiyatlarının artmasına sebep olmuştur ve bu eğilimin devam etmesi beklenmektedir. Şans Gayrimenkul aynı zamanda yabancı müşterilerin ev alım satımlarında da tecrübe sahibidir. Bünyemizde iki adet anadili İngilizce olan çalışma arkadaşımız vardır ve bu kişiler yabancı müşterilerimizi stressiz bir tecrübe yaşayabilmeleri adına yönlendirebilirler. Arkadaşlarımız tecrübeli, sıcak kanlı, etik kişiler olup yaşadığınız tecrübenin kişisel dokunuşlarla desteklenmesi için ellerinden geleni yaparlar. Civardaki diğer acentalarla iyi ilişkiler kurmak için zaman ve çaba harcarken bir yandan da teknolojiyi yakından takip ettiğimizden müşterilerimizin ihtiyaçlarını olabilecek en iyi şekilde karşılayabiliyoruz.

Şans Gayrimenkul satış tamamlandıktan sonra da müşterilerine destek vermeye devam eder. Müşterilerimizle süregelen ilişkiler kurmayı amaçlarız. Su, elektrik gibi tesisatların kurulmasına yardımcı olur, buradaki günlük yaşam hakkında tavsiyelerde bulunuruz. Eğer evinizde tadilat yapmak isterseniz bünyemizde bulunan Şans Tadilat renovasyon ekibimiz size bu konuda yardımcı olacaktır. Zamanında teslim edilen, rekabetçi fiyatlar sunan kaliteli işleri garanti ediyoruz. Eğer sadece tatil kullanımı için bir ev almayı düşünüyor ve kullanmadığınız zamanlarda kiraya vermeyi düşünüyorsanız, evinizi yazlık ev kiralama sitemiz olan tatilevimiz.com ‘da ilana çıkabiliriz. Size evinizi nasıl rekabetçi fiyatlandırabileceğiniz ve ilan için en uygun zamanlar konusunda tavsiyelerde bulunabilir, hatta ilana çıkmadan size müşteri bile bulabiliriz.

Şans Gayrimenkul’u seçin ve müşteri ilişkilerine değer veren tecrübeli bir gayrimenkul acentasıyla çalışma fırsatı yakalayın. Geniş portföyümüz, yerel gayrimenkul pazarı ve tapu devri ile ilgili yasal işlemler konusundaki bilgilerimiz sayesinde gayrimenkul işlemleriniz olağan dışı olacaktır.

Müşterilerimizi seviyor, görüş ve önerilerine değer veriyoruz. Memnun olduğunuz ve geliştirmemiz gerektiğini düşündüğünüz noktaları iletmek üzere Bize Ulaşın sayfamızı ziyaret edin.

WhatsApp chat WhatsApp ile Bize Yazın