Hakkımızda

BODRUM’DAKİ LÜKS KONUT UZMANINIZ…

Bodrum Yarımadasında Lüks Gayrimenkul satışında uzmanlaşan yetki belgeli emlak danışmanınız olarak misyonum müşterilerime olağandışı bir gayrimenkul tecrübesi yaşatmaktır. ihtiyaçlarınıza göre özel olarak uyarlanmış, stres seviyesi düşük olan bir tecrübe en birincil önceliğimdir.

Tek Yetkili olarak satış ve pazarlanmasını yürüttüğüm portföy yelpazem; Çok özel villalar, malikaneler, özel plajlı daireler, ve kupon arsa/arazilerden oluşmaktadır. Semih Doğuer Luxury olarak satış tamamlandıktan sonra da müşterilerime destek vermeye onlarla sürelen ilişkiler kurmaya devam ediyorum. Su, elektrik gibi tesisatların kurulmasına yardımcı olup, buradaki günlük yaşam hakkında tavsiyelerde bulunuyorum.

Eğer evinizde tadilat yapmak isterseniz şirket bünyemizde bulunan iç mimarımız ve tadilat, renovasyon ekibimiz ile size bu konuda yardımcı oluyorum. Eğer sadece tatil kullanımı için bir ev almayı düşünüyor ve kullanmadığınız zamanlarda kiraya vermeyi düşünüyorsanız, şirket bünyesindeki kiralama ekibi ile sizlere destek veriyorum.

Semih Doguer Luxury’i seçin ve müşteri ilişkilerine değer veren tecrübeli bir gayrimenkul danışmanıyla çalışma fırsatı yakalayın.