-SATILDI- Bodrum Yalıkavak Satılık Malikane – 7+1 – Panoramik Manzaralı

-SATILDI- Bodrum Yalıkavak Satılık Malikane – 7+1 – Panoramik Manzaralı

19,750,000 ₺

Genel Bilgi

Yalıkavak Marina. Yalıkavak Satılık Malikane – Şans Gayrimenkul Bodrum

Muğla Bodrum Yalıkavak marina. Yalıkavak satılık malikane. 1250m2 özel çevrelenmiş bahçe içerisinde 495m2 kullanım alanlı 7+1, geniş bahçeli ve özel açık yüzme havuzlu. Ayrıca güvenlik, kapalı yüzme havuzu, kamera sistemleri mevcut. Palmarina, Küdür hatta Didim’e kadar deniz manzaralı. 19.750.000 ₺ (türk lirası).

  • Yalıkavak marina ve merkez  3 dk. , Bodrum merkeze ise 15 dk. mesafede olan malikanemiz; son yıllarda dünyanın ilgi odağı haline gelen Palmarina ve muhteşem Yalıkavak manzarası ile taçlanıyor.
  • Hem doğa içerisinde yaşama keyfini, hem de eşsiz Yalıkavak  koyu panoramasının seyir zevkini ön plana çıkartan Yalıkavak Satılık Malikane bahçelerin sınırlanmış yapay güzelliğini değil; doğanın size özel  olduğunu hissetmenizi istedik. Doğada ve doğa ile yaşamak için; arazinin yapısını ve  bitki örtüsünü olabildiğince koruyarak malikanemizi konumlandırdık.
  • Yalıkavak satılık malikane eşsiz  bir panorama, doyumsuz seyir zevki ve bununla birlikte, doğa ile iç içe Eğe’nin bol oksijenli havasını yaşayacağınız malikanemiz;  yemyeşil bir doğa içerisinde , kapalı ve açık yüzme havuzlu, geniş bahçe, kullanışlı otopark alanları ile size ve  sevdiklerinize güvenli, huzurlu ve estetik bir yaşam sunuyor.
  • Yalıkavak Marina malikanemizi  sizlerin ailece zaman  geçirebileceğiniz mekanların yanı sıra, bireylerin  özel yaşam alanlarını da oluşturduk.Bu alanların hepsinin çevredeki doğayı ve eşsiz  manzarayı paylaşmış olmalarına da özellikle dikkat ettik.
  • Dört mevsim keyifle yaşanacak bol oksijenli iklimi , doyumsuz gün batımları yerel pazarları, tertemiz plajları ile size huzur ve mutluluk vaat eden Yalıkavak beldesinin elit bir bölgesi olan Geriş mahallesinde yer alan Yalıkavak Satılık Malikane;  1.275 m2 arazi üzerinde toplamda altı yatak odası, iki salon, üç mutfak, yedi banyo ve tuvalet, bir adet kapalı spor alanı ve bir adet 46 m2 ısıtmalı kapalı yüzme havuzu ile 430 m2 net , 495 m2 bürüt kullanım alanına sahip.  Proje ayrıca geniş ve kullanışlı bahçe alanı içerisinde  bulunan 40 m2  açık yüzme havuzu ile eşsiz Yalıkavak marina panoraması eşliğinde sahibine son derece keyifli anlar sunuyor.

 

DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ.

   ŞANS GAYRİMENKUL 0533 651 18 54

   Diğer Satılık İlanlarımız İçin:   SATILIK PORTFÖYLER

Bu İlanı Paylaş

Paylaş