Bodrum Gümüşlük Satılık Müstakil Villa – Özel Havuzlu ve Deniz Manzaralı

Bodrum Gümüşlük Satılık Müstakil Villa – Özel Havuzlu ve Deniz Manzaralı

2,150,000 ₺

Genel Bilgi

Şans Gayrimenkul Bodrum – Gümüşlük Satılık Müstakil Ev – Villa Grena

Villa Grena – Gümüşlük Satılık Müstakil Ev – Bodrum Muğla. Panoramik deniz manzaralı, özel havuz, güvenlik, bahçe.

  • Toplam 10 villadan oluşan sitemiz tam anlamıyla butik bir projedir. Her villanın özel girişi ve özel bahçesi sayesinde müstakil bir villa yaşantısı vardır.
  • Dubleks mimarisi, geniş pencereleri ve yüksek tavanı ile ferah iç yapısı, minimal çizgilere sahip cephesi ile sade ve dingin bir görünüşü, gösterişten uzak ama kendine güvenli bir duruşu vardır. Mermer ve ahşap kullanımı ile doğal ortamına uyumlu olması için özen gösterilmiştir.
  • Villa Grena sitemizde tüm cepheler en kaliteli doğal mermer ile kaplandı. Taraklanma tekniği ile doğal taş deseni verilen mermer ile çok estetik bir görünüm kazanılırken bu yöntem ile yüzeyde oluşturulan girintiler en güneşli havalarda bile doğal gölgecikler oluşturduğundan cephe ısınmaz.
  • Mermer konusundaki deneyimlerimizi ve zengin portföyümüzü zemin kaplamasında da görüyoruz. Teras zemin kaplaması ile bahçe çimi aynı kotta hazırlandı. Bu kesintisiz devam eden güzel bir görsellik sağlarken, çocuk ve yaşlılar için engelleri ortadan kaldırıyor. daha geniş ve ferah alan algısı yaratıyor.
  • Özel seri, grenli mermer kaplı cephe ile; boya, bakım gerektirmeyen, uzun ömürlü mimari. Ahşap dokulu kompozit malzemeden yapılmış ahşap ürünleri ile yıllarca masrafsız bir keyif.
  • Mermeri bir üst seviyeye taşıyacak en güzel malzeme ahşaptı. Sitemizde bundan da ödün verilmedi. Pergolalarda, trabzanlarda, panjurlarda masif tik ağacı kullanıldı.
  • Havuzumuzda tuz Jeneratörü sayesinde doğal tuz kullanılarak bakteri ve yosun oluşumunu önleyen sterilizasyon sistemi mevcut. Bu sistem sayesinde klor ve benzeri kimyasalların kullanımı son bulur ve suda alerjik reaksiyon verebilecek herhangi bir madde bulunmaz.
  • Villa Grena Modern peyzaj ve yöresel meyve ağaçları ile bahçenizde keyfi, otomatik organik sulama sistemi ile konforu yaşayın
  • Gümüşlük Satılık Müstakil Ev – sitemiz sakinlerinin ve misafirlerinizin kullanabileceği iskele ayrıcalığı. Muhteşem Gümüşlük Koy’unun keyfini hiçbir şey bozamayacak. Denizin ve güneşin tadını en iyi siz çıkartacaksınız.

DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ.

   ŞANS GAYRİMENKUL  0252 363 73 37 – 0533 651 18 54

   Diğer Satılık İlanlarımız İçin:   SATILIK PORTFÖYLER

Bu İlanı Paylaş

Paylaş