Bodrum Yalıkavak Satılık Ev – Modern Mimari – Özel Havuz – 500m2 Bahçe

Bodrum Yalıkavak Satılık Ev – Modern Mimari – Özel Havuz – 500m2 Bahçe

2,500,000 ₺

Genel Bilgi

Şans Gayrimenkul Bodrum – Novron Ardesco Yalıkavak Satılık Ev

Novron Ardesco Yalıkavak Satılık Ev Bodrum Muğla. Özel havuz, 500m2 bahçe, Deniz ve günbatımı manzaralı. 2.500.000₺ (türk lirası). Modern mimari

  • 5 yıldızlı otel lüksünü ve konforunu kendi evinizde yaşamak ister misiniz? Hem de Türkiye’nin en gözde sahil destinasyonlarından biri olan Bodrum Yalıkavak’ta!
  • Bodrum’un sunduğu huzur ve keyfi, ustaca tasarlanmış mimari dizaynla birleştiren projemiz, size bir yazlık evden çok daha fazlasını sunuyor.
  • Lüksü ayaklarınızın altına seren bu villalar; ışık, doğa ve ferahlık üçlüsünün zevkli ve akıllı tasarımından doğuyor. Türkiye’nin en popüler ve seçkin tatil destinasyonlarından biri olan Yalıkavak’ta konumlanan villalar, kaliteli ve keyif dolu bir yaşamın kapılarını aralıyor.
  • Yalıkavak’ın yamaçlarındaki lokasyonu ile projemiz, uçsuz bucaksız bir manzarayı gözler önüne seriyor; hatta evinizin içinde davet ediyor. Villalarımız zeminden tavana kadar uzanan pencereleri, tabiri caizse cam duvarları ile yüksek beklentilerin de ötesine geçiyor.
  • Novron Ardesco Yalıkavak Satılık Ev 36,000 m2’lik doğal güzellik içinde bir proje ve 24 adet eşsiz ve butik villası bulunuyor. Çevreci yerleşimi, katlı bahçe konsepti, özel havuzu ve terası ile villaların her biri kesintisiz olarak Bodrum’un vahşi güzellikteki manzarasını ve tüm Ege’yi kucaklıyor.
  • 24 özel villadan oluşan proje, çok katlı bahçe sistemi ile villadaki her katın kendine özel bahçesine açılmasına imkan tanıyor. En alt katta yatak odaları bulunuyor. Üst katlar ise yemek odası ve yaşam alanından oluşuyor. Hem salon hem de teras katı özel havuzunuzun bulunduğu alana açılıyor.
  • Novron Ardesco benzersiz iç ve dış mimarisi, akıllı tasarımı, ışığı ve doğayı evinize taşıyan geniş yaşam alanları ile projemiz çağdaş mimarinin en güzel örneklerinden biri olarak mimari sanatın en son örneklerini oluşturuyor.

DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ.

   ŞANS GAYRİMENKUL  0252 363 73 37 – 0533 651 18 54

   Diğer Satılık İlanlarımız İçin:   SATILIK PORTFÖYLER

Kat Planları

Giriş ve bodrum kat planı

Site Genel Planı

İlan Video

Bu İlanı Paylaş

Paylaş