Bodrum Gümüşlük’te Muhteşem Panoramik Manzaralı Lüks Villalar

Bodrum Gümüşlük’te Muhteşem Panoramik Manzaralı Lüks Villalar

1,400,000 ₺

Genel Bilgi

  • Size; Ege Denizi’nin, mükemmel panoraması, Gümüşlük’ün benzersiz ruhuyla yan yana geldiğinde kusursuzluğu sunan bir yuva tasarladık.
  • Işık evinizde özgürce dans edebilsin diye tasarladığımız; tabandan tavana yükselen geniş pencereler, eşsiz Ege Denizi’nin manzarasını, mavinin tüm tonlarını odalarınıza doğal bir tablo yapıyor.
  • Dünyanın en iyi malzemelerinin özgün uyumu ile şıklığı, lüksle buluşturduk. Salondan yatak odalarına her yaşam alanını, hayal ettiğiniz gibi dekore edebilirsiniz. Yüksek tavanlar, geniş-ferah mekanlar evinizi ayrıcalıklı kılacak.
  • Gün ışığının daha verimli ve doğal kullanılabilmesi için salon, oturma odası gibi yaşam alanlarını doğu cephesine yarım açılı olarak konumlandırdık. Binanızın arka cephesinde bulunan doğal güneş kırıcılarla, ışıktan daha konforlu yararlanacaksınız. Kesintisiz güzel bir uyku için ise yatak odalarınızı batı cephesine yine yarım açılı olarak planladık.
  • Projemizde yatay hacimlerde yükselen iki katlı villaların içinde, her yaşam alanı sahibinin kullanımına tahsis edilen geniş bahçesi ile dünya standartlarında, filtrasyon ve hijyen teknolojisine sahip yüzme havuzu yer alıyor. Sevdiklerinizle Ege’nin güneşi ve rüzgarında bahçe sefası, havuz keyfi bambaşka mutluluklar yaşatacak.
  • Projemizde otoparklarınız yaşam alanlarınızın hemen kapısında, 3 araca kadar rahatlıkla kullanabileceğiniz kadar da geniş. Profesyonel site yönetimiyle çöp toplamadan, ortak kullanım alanlarının bakım ve temizliğine kadar herşey 4 mevsim düzenli olarak yapılıyor.
  • Projemizde site çevresi güvenlik hattıyla çevrili, üstelik 7/24 hem güvenlik hem de kameraların gözetimi altında. Siteye girişler ise güvenlik noktasından yapılıyor. İçiniz rahat olsun; can ve mal güvenliğinizi maksimum güvenlik ilkeleriyle koruyoruz.

Kat Planları

1.Kat

Zemin Kat

Bu İlanı Paylaş

Share