Bodrum Gümüşlük Satılık Villa – Deniz Manzaralı ve Özel Havuzlu – Eşyalı

Bodrum Gümüşlük Satılık Villa – Deniz Manzaralı ve Özel Havuzlu – Eşyalı

2,250,000 ₺

Genel Bilgi

Şans Gayrimenkul Bodrum – Casa Golfo – Gümüşlük Satılık Bahçeli Ev – Eşyalı

Casa Golfo Gümüşlük Satılık Bahçeli Ev. 150m2 4+1. 2.250.000₺ (türk lirası). özel havuz, panoramik deniz manzaralı, satılık müstakil ev.

  • Size; Ege Denizi’nin, mükemmel panoraması, Gümüşlük’ün benzersiz ruhuyla yan yana geldiğinde kusursuzluğu sunan bir yuva tasarladık.
  • Işık evinizde özgürce dans edebilsin diye tasarladığımız; tabandan tavana yükselen geniş pencereler, eşsiz Ege Denizi’nin manzarasını, mavinin tüm tonlarını odalarınıza doğal bir tablo yapıyor. Casa Golfo Gümüşlük ayrıcalığı ile…
  • Dünyanın en iyi malzemelerinin özgün uyumu ile şıklığı, lüksle buluşturduk. Salondan yatak odalarına her yaşam alanını, hayal ettiğiniz gibi dekore edebilirsiniz. Yüksek tavanlar, geniş-ferah mekanlar evinizi ayrıcalıklı kılacak.
  • Gün ışığının daha verimli ve doğal kullanılabilmesi için salon, oturma odası gibi yaşam alanlarını doğu cephesine yarım açılı olarak konumlandırdık. Binanızın arka cephesinde bulunan doğal güneş kırıcılarla, ışıktan daha konforlu yararlanacaksınız. Kesintisiz güzel bir uyku için ise yatak odalarınızı batı cephesine yine yarım açılı olarak planladık.
  • Projemizde yatay hacimlerde yükselen iki katlı villaların içinde, her yaşam alanı sahibinin kullanımına tahsis edilen geniş bahçesi ile dünya standartlarında, filtrasyon ve hijyen teknolojisine sahip yüzme havuzu yer alıyor. Sevdiklerinizle Ege’nin güneşi ve rüzgarında bahçe sefası, havuz keyfi bambaşka mutluluklar yaşatacak.
  • Casa Golfo projemizde otoparklarınız yaşam alanlarınızın hemen kapısında, 3 araca kadar rahatlıkla kullanabileceğiniz kadar da geniş. Profesyonel site yönetimiyle çöp toplamadan, ortak kullanım alanlarının bakım ve temizliğine kadar herşey 4 mevsim düzenli olarak yapılıyor.
  • Projemizde site çevresi güvenlik hattıyla çevrili, üstelik 7/24 hem güvenlik hem de kameraların gözetimi altında. Casa Golfo’ya girişler ise güvenlik noktasından yapılıyor. İçiniz rahat olsun; can ve mal güvenliğinizi maksimum güvenlik ilkeleriyle koruyoruz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ.

   ŞANS GAYRİMENKUL  0252 363 73 37 – 0533 651 18 54

   Diğer Satılık İlanlarımız İçin:   SATILIK PORTFÖYLER

Kat Planları

1.Kat

Zemin Kat

Bu İlanı Paylaş

Paylaş