Bodrum Yalıkavak’ta Panoramik Manzaralı Lüks Malikane

Bodrum Yalıkavak’ta Panoramik Manzaralı Lüks Malikane

3,400,000 €

Genel Bilgi

Muğla Bodrum Yalıkavak marina satılık malikane. 1250m2 özel çevrelenmiş bahçe içerisinde 495m2 kullanım alanlı 7+1, geniş bahçeli ve özel açık yüzme havuzlu. Ayrıca güvenlik, kapalı yüzme havuzu, kamera sistemleri mevcut. Palmarina, Küdür hatta Didim’e kadar deniz manzaralı. 3.400.000 euro (avro).

Yalıkavak marina ve merkez  3 dk. , Bodrum merkeze ise 15 dk. mesafede olan malikanemiz; son yıllarda dünyanın ilgi odağı haline gelen Palmarina ve muhteşem Yalıkavak manzarası ile taçlanıyor.

Hem doğa içerisinde yaşama keyfini, hem de eşsiz Yalıkavak  koyu panoramasının seyir zevkini ön plana çıkartan malikanemizde bahçelerin  sınırlanmış yapay güzelliğini değil; doğanın size özel  olduğunu hissetmenizi istedik. Doğada ve doğa ile yaşamak için; arazinin yapısını ve  bitki örtüsünü olabildiğince koruyarak malikanemizi konumlandırdık.

Eşsiz  bir panorama, doyumsuz seyir zevki ve bununla birlikte, doğa ile iç içe Eğe’nin bol oksijenli havasını yaşayacağınız malikanemiz;  yemyeşil bir doğa içerisinde , kapalı ve açık yüzme havuzlu, geniş bahçe, kullanışlı otopark alanları ile size ve  sevdiklerinize güvenli, huzurlu ve estetik bir yaşam sunuyor.

Malikanemizi  sizlerin ailece zaman  geçirebileceğiniz mekanların yanı sıra, bireylerin  özel yaşam alanlarını da oluşturduk.Bu alanların hepsinin çevredeki doğayı ve eşsiz  manzarayı paylaşmış olmalarına da özellikle dikkat ettik.

Dört mevsim keyifle yaşanacak bol oksijenli iklimi , doyumsuz gün batımları yerel pazarları, tertemiz plajları ile size huzur ve mutluluk vaat eden Yalıkavak beldesinin elit bir bölgesi olan Geriş mahallesinde yer alan malikanemiz;  1.275 m2 arazi üzerinde toplamda altı yatak odası, iki salon, üç mutfak, yedi banyo ve tuvalet, bir adet kapalı spor alanı ve bir adet 46 m2 ısıtmalı kapalı yüzme havuzu ile 430 m2 net , 495 m2 bürüt kullanım alanına sahip.  Proje ayrıca geniş ve kullanışlı bahçe alanı içerisinde  bulunan 40 m2  açık yüzme havuzu ile eşsiz Yalıkavak panoraması eşliğinde sahibine son derece keyifli anlar sunuyor.

Bu İlanı Paylaş

Paylaş