Loading...

Bodrum Yalıkavak’ta Denize Sıfır Özel Plajlı Sitede Aylık Kiralık Daire

Bodrum Yalıkavak’ta Denize Sıfır Özel Plajlı Sitede Aylık Kiralık Daire

20.000₺ $ sezonluk

Genel Bilgi

Bodrum Yalıkavak Aylık Kiralık Yazlık

Bodrum Yalıkavak aylık kiralık – Deniz ve günbatımı manzaralı dairemiz özel plajları olan güvenlikli ve ortak havuzlu son derece kaliteli bir sitede olup en ön sırada bulunmaktadır.

Denize sıfır konumda olup sabah yürüyüşlerini yapabileceğiniz sahil şeridi bulunmaktadır.

Sahilde cafe restoran ve tekneler içinde iskele bulunmaktadır.

Yalıkavak Marina 3km – Bodrum 18 km – Havaalanı 55km.

* Sezonluk 4 ay (Haz1-Eyl30) kira bedeli: 20.000$    * Depozito: 2.000$

* Elektrik kullanımı ve aidat kiracıya ait.

* YUKARIDA BELİRTİLEN FİYATLARA %10 ACENTA KOMİSYONU EKLENECEKTİR.

Diğer Bodrum Yazlık kiralık İlanlarımız İçin:  Bodrum Yazlık

 

Yalıkavak Bilgi

  • Bodrum merkeze 18 km uzaklıkta olan Yalıkavak her daim esen ılık rüzgarı, masmavi denizi, muhteşem manzarası, zeytin ve mandalina ağaçları ile çevrili doğası, mandalina kokulu sokakları ile Bodrum
  • Yarımadasının en gözde tatil beldelerinden biridir. Çok fazla rüzgâr almasından dolayı, Bodrum’un sembolü olan yel değirmenleri en çok burada görülür ve Bodrumdan Yalıkavak’a yaklaştığınızda önce bir sıra yel değirmeni, daha sonra ise Yalıkavak sahilinin essiz manzarası karşılar. Yel değirmenlerinden bir tanesi kıyıdadır ve şanslıysanız çalışırken de görebilirsiniz.
  • Başlangıçta bir süngerci köyü olan ve yarımadanın en ünlü süngercilerinin doğdugu yer olan Yalıkavak, günümüzde çok önemli bir turizm beldesine dönüşmüştür.
  • Yalıkavak çevresinde yer kaya mezarları, sur kalıntıları Yalıkavak’ın zengin tarihinin sessiz tanıklarıdır.
  • Bu bölgedeki Tilkicik, Paşa ve Ağaçbaşı koyları güzel ve büyük plajlara sahiptir.
  • Sabah yürüyüşleri için Yalıkavak’tan 2 km uzaklıktaki Sandıma Köyü’ne de gidebilirsiniz. Köy, eski taş evleriyle terk edilmiş izlenimi verir fakat çok panoramik bir manzaraya sahiptir. Rıhtımı kaplayan restoranlarda kahvaltı edebilirsiniz. Sabah serinliğinde köy yapımı reçellerden oluşan mükellef kahvaltının tadına doyamayacaksınız.
  • Ege’nin Akdeniz ile buluştuğu bu eşsiz bölgede yer alan Yalıkavak, olağanüstü plajları, doğası, otantik köyleri, tarihsel mirası, güzel mimarisi ve dünya standartlarındaki marinası ile her geçen gün turizm için daha önemli bir merkez olmaktadır.
     

Bu İlanı Paylaş

Paylaş