Bodrum Kale Manzaralı Haftalık veya Aylık Kiralık Malikane

Bodrum Kale Manzaralı Haftalık veya Aylık Kiralık Malikane

30,000 ₺ Haftalık (Haz-Eyl)

Genel Bilgi

Bodrum Merkez Kiralık Ev – Şans Gayrimenkul Bodrum

Bodrum Merkez Haftalık Kiralık Ev. Malikane, Villa, özel havuz, Marina, Bodrum Kale, Deniz Manzaralı, aylık kiralık, haftalık kiralık, güvenlik, asansör, müstakil, Özel Garaj.

  • Sahibi tarafından en üst düzey standartlarla tamamen yenilenen çok lüks villa büyük bir titizlikle yepyeni hali korunarak kiraya sunulmuştur.
  • Üç katlı ve çatı teraslı malikanenin iç mimarisi çok çarpıcı dış mimarisi ile uyumlu olarak, en kaliteli ve özenle seçilmiş malzemeler kullanılarak planlanmış ve uygulanmıştır.
  • Giriş katında Fransız yapımı şömineli büyük salon, salondan hafif yüksek konumda ve sürgülü temperli camlarla ayrılabilen çok yüksek tonoz tavanlı ve galerili yemek alanı ve İtalyan yapımı tam teçhizatlı büyük mutfak bulunmaktadır.
  • Mutfağın ön kısmındaki dış alanda pergolalı ve sürgülü vitray camlı yemek terası mevcuttur. Bodrum Kale
  • Villanın bu alanlar dışında alt ve üst katlarında 7 odası vardır. Bunlardan 3 tanesi özenle düşünülmüş ve en üst düzey HD görüntü ve ses teknolojisi ile donatılmış sinema odası, ikinci bir lounge / hobby odası ve mutfaklı / banyolu hizmetli odasıdır. Diğer 4 oda çok özel banyolu geniş yatak odalarıdır.
  • Malikanenin diğer bir özelliği ise 4 kişilik ve engelliye uygun bir asansörünün olmasıdır; özel yarı kapalı otoparka girip aracınızdan indikten sonra doğruca asansöre binip her kata ulaşmak mümkündür.
  • Villanın çatı katında bulunan muhteşem deniz ve kale manzaralı, tenteli terasında çok cezbedici oturma, yemek ve barbekü alanları mevcuttur.
  • Çeşitli dinlendirici, pergolalı balkon ve dış alanlar dışında çok özel tasarımlı ve şelaleli, su ısıtma özellikli yüzme havuzunun, yılın soğuk havalarında dahi kullanılabilme olanağı vardır. Havuzun duş alanından merdivenle çatı terasına direk çıkma imkanı da vardır. Terasta harika Bodrum Kale manzarası sizleri bekliyor.
  • Ayrıca villa 4 tonluk su deposu, filtreli hidroforu, 27.5 kW jeneratörü, alarm sistemi, dış kapı görüntü ekranları, merkezi ısıtma sistemi, her odada klima sistemi, 3 adet satellite TV alıcı sistemi, wi-fi internet sistemi, güneş enerji sistemi ve yaz / kış oturmak için gerekli diğer her tür teknoloji ve teçhizatla donanmıştır.

2019 Yaz Fiyatları

Temmuz ve Ağustos haftalık 33.000tl

Temmuz ve Ağustos Aylık kira bedeli: 115.000 tl

Haziran ve Eylül haftalık:  30.000₺

Haziran ve Eylül aylık: 90.000₺

Depozito: 10.000₺

Elektrik, su kullanımı kiracıya ait.

YUKARIDA BELİRTİLEN FİYATLARA %10 ACENTA KOMİSYONU EKLENECEKTİR.

Diğer Bodrum Yazlık kiralık İlanlarımız İçin:  Bodrum Yazlık

Bu İlanı Paylaş

Paylaş