Bodrum Gündoğan Merkez’de Deniz Manzaralı FIRSAT 5+1 Müstakil Villa

Bodrum Gündoğan Merkez’de Deniz Manzaralı FIRSAT 5+1 Müstakil Villa

295,000 $

Genel Bilgi

  •  ŞANS GAYRİMENKUL’den Bodrum Gündoğan’da, denize 150 m mesafede, ayrı mutfaklı, eşsiz deniz manzaralı, full müstakil 4+1 villamız satılıktır.
  • Gündoğan ana koyda bulunan 10 adet müstakil villadan oluşan butik sitede. Sitemiz güvenlikli, özel kumandalı kapılı, peyzajlı, açık otopark alanlı ve bakımlıdır.
  • EMSALLERİNDEN 100.000$ daha uygun olup, yatırımlık olarak fırsattır.

 

DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ.

ŞANS GAYRİMENKUL    0252 363 73 37 – 0533 651 18 54 – 0533 160 01 19

 

Gündoğan Hakkında Bilgi

Eski adı “güneşin doğuşu” olan Farilya olan Bodrum merkezine 25 km uzaklıktaki Gündoğan, tarihi beldesi ve sahili ile son yılların gözde tatil merkezlerinden biridir.
Gündoğan sahili boydan boya kumsal, pırıl pırıl deniziyle, yeşilliklerle bezeli bir balıkçı yerleşimidir.
Balıkçıların ve yatların demirledigi balıkçı barınağı sahile renk katar. Son yıllarda yazlıkçılar köyün çevresine de akın etmiş olmasına rağmen beldenin zeytin, mandalina, muz, nar ve çam ağaçlarıyla çevrili evlerine dokunulamamıştır.
Eski ve yeni sahipleri korudular bu dokuyu. Yaz ayları günün her saati esen rüzgar ferahlık katıyor burada yaşayanlara, ya da tatilini geçirenlere. Rüzgar bol olunca sörf meraklıları da akın ediyor. Günüyse eğer Gündoğan pazarına uğranmalıdır.
Kilim, yolluk, hasır ve vazoculuk yöreye özgü el sanatlarından. Üstelik yarımadanın diğer yerlerine göre ucuz sayılır. Beldenin biraz yukarılarında ilginç kaya şekillerinin de izlenebildiği kayalık – volkanik alanda kaya mezarları gizlenmiştir.
Gün batarken manzarasına doyum olmuyor Gündoğan’ın. Akşamı burada geçirmek isteyenler sahildeki balıkçı lokantalarına akın etmektedir. Her zevke, her keseye uygun restoran ve kafe bulunuyor.
Tekne turu ve Apostol Adası gezisi Gündoğan’da Günübirlik tekne turlarına katılabileceğiniz gibi, tekneyle 15 dakika uzaklıktaki adasına gidilebilir.
Bodrum Milas Havaalanına 48 km uzaklıktadır.

İlan Video

Bu İlanı Paylaş

Share